Bursa Turizm Taşımacılık Firması

Bursa Yıldız Tur; Turizm taşımacılık alanında  kendisine sürekli yenilikler katarak sizlere  Modern, Konforlu, Klimalı, Araç Takip Sistemli, Trafik,Kasko,Koltuk Sigortalı Deneyimli ve Saygın Şoförlerden oluşan kadrosu ile gerek Bursa içi gerekse ülkemizin tarihi ve turistik yerlerine düzenlenecek kısa ve ya uzun süreli tur ve gezileriniz için  konforlu ve güvenli  araçlar sağlıyoruz.Bursa Yıldız Tur olarak  turizm taşımacılık hizmeti zaman ve güzergah odaklı ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Bursa Yıldız Tur olarak bütün  araçlarımız, yüksek güvenlik donanımları ile donatılmışlardır. Ayrıca  konfor bakımından da üst düzeydedir. Bu açıdan Sizlerin İstediği Saat Program Araç ve Kişi Sayısına Göre Taşımacılık Hizmeti Zamanında ve Güvenli Bir Şekilde Yapılmaktadır. Turizm Taşımacılık alanında  Kalite Güven ve Konfor İsteyenler  her zaman Bizleri Seçiyor . Bursa Yıldız Tur olarak Turizm Taşımacılık seyahat belgelerimiz ile her türlü güvenlik önlemini alarak lüks bir yolculuk deneyimini sizlere yaşatmak istiyoruz. Kalite ve Güven bizim için vazgeçilmez önceliğimizdir. Bursa Turizm Taşımacılık faaliyetleri arasında gerek Bursa içi gerekse Bursa ilçeleri ve diğer şehir turları için araç gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Bu anlamda sizlerin güvenliğini ön planda tutuyoruz. Turizm taşımacılık araç gereksinimleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bursa Yıldız Tur olarak en iyi en kaliteli hizmet anlayışımız Turizm Taşımacılık alanında da kendini göstermektedir. Bunun için bizimle iletişime geçerek araç ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Araçlarımız son  derece lüks olarak hizmet vermektedir.  Bununla birlikte sizlerin güvenini kazanmak başta en çok değer verdiğimiz ilkemizdir.

Firmamıza Güneştepe Mah. 1. Emre Sok. No:3 Osmangazi/ BURSA  adresinden ulaşabileceğiniz gibi web sitemiz üzerindeki E-Mail ve telefonları kullanarak ya da iletişim formunu kullanarak da irtibata geçebilirsiniz. Bursa Turizm Taşımacılık alanında öncelikle kalite lüks konfor gibi kavramları en ön planda tutan Bursa Yıldız  Tur ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizim için kalite en ön planda tutulmaktadır.  Bursa servis taşımacılığında  Turizm Seyahat Taşımacılık , Okul Öğrenci Servis Taşımacılığı ve Personel  taşımacılığı gibi alanlarda  yıllardan beri Bursa’da en güzel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Gelin sizinle tanışalım. Ve araç ihtiyaçlarınızı temin etme konusunda sizlere  yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 905368424359
× Destek Hattı