Bursa Öğrenci Taşıma Servis Firması

Aileler çocuklarının, en değer verdiklerinin güvendikleri yerlere, güvenli araçlarla gittiklerini bilmek isterler. Özellikle küçük öğrencilerimiz, toplu taşıma kullanamayacak olanlar için ulaşım bir hayli zorludur. Her zaman müsait olamayan ebeveynlerinin onları okullarına bırakmaları, eve getirmeleri vs. bazen imkansız olabilmektedir. Küçük kardeşlerimizin ulaşımını sağlamak bir hayli büyük bir sorumluluktur.  Onların güvenli bir şekilde istedikleri yerlere ulaşmasını sağlamak ise bizim görevimizdir. Onlara konforlu, güvenli, sağlıklı, huzurlu bir ulaşım imkanı sunmaktan mutluluk duyarız. Hem siz ebeveynlerin hem küçük arkadaşlarımızın memnuniyeti bizim yegane amacımızdır. Öğrencilerin eğitim süreçlerinde büyük bir özveriyle yola çıkan ekibimiz güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla ailelerin huzurla çocuklarını emanet edebilmesini sağlıyor.

Bizlerde sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin okullarına ve evlerine zamanında ulaşması konusunda da son derece titiz olduğumuzu bilmenizi isteriz. Alanında uzman sürücülerimiz; rahat, konforlu, güvenilir araçlarımızla size en sağlıklı hizmeti verebilmek için Bursa Yıldız Turizm ailesi olarak çalışıyoruz. En büyük önceliğimiz ise tabi ki dakikliktir. Öğrencilerimizin vaktinde okullarına ve vaktinde evlerine ulaşabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın garantisini veriyoruz.

Bursa Öğrenci Taşıma Servis

Öğrencileriniz okula gitmeleri için servise ihtiyaç duyduklarında bize güvenebilirler. Daha iyi, daha konforlu, daha hızlı öğrenci servisçiliği için kendimizi her geçen gün daha da geliştirerek sizlere en güzel hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin  seyahatleri sırasında ki tüm sorumlulukları firma olarak Bursa Yıldız Turizm’e aittir. Firmamızın disiplinli çalışma anlayışıyla en pratik taşımacılık hizmetini sunuyoruz . Bursa  Yıldız Turizmi öğrenci taşımacılığı kapsamında alınabilecek tüm tedbirler tarafımızca alınmış olup, öğrencilerimiz için olması gereken konfor sağlanmaktadır. Size pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Adımızı yaptığımız işten alıyoruz, kalitenin yıldızı, konforun yıldızı, güvenliğin yıldızı, taşımacılığın yıldızı biziz. Öğrenci taşımacılığı istihdamı için veya yaşanılan herhangi bir sorunda, sormak istediğiniz sorularda bize irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan da memnun oluruz. En kaliteli taşımacılık hizmetini alabilmeniz için hattın diğer ucunda aramanızı bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 905368424359
× Destek Hattı