Bursa Öğrenci Servis Taşıma Hizmeti

Bursa Öğrenci Servis Taşıma Hizmeti veren firmamız  Bursa Yıldız Tur yıllardan beri  Bursa’da hizmet vermektedir. Öğrenci servis taşımacılığı diğer personel servis taşımacılığından çok daha farklı ekstra hizmet ile yapılması gerekmektedir. Çünkü muhatabımız sadece veli değil bir veli için hayatının en önemli parçası olan çocuğudur.

Nasıl ki bir veli çocuğunun her türlü ihtiyacını karşılamak ister ve bu  yüzden okuluna servis ile gitmesini ister. Bundan dolayı da en güvenilir ve  en emniyetli bir servis firmasıyla  çocuğunu göndermek ister. Firmamız da bu hassasiyete sahip olup sizin için en değerli olan yavrularınızı sağ salim emniyetli ve konforlu bir şekilde ulaşım hizmeti vermektedir.

Bursa Öğrenci Servis Taşıma Hizmeti firmamız için son derece tecrübeli bir hizmet alanına girmektedir. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Okul müdürleri ya da Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri firmamızla iletişime geçmeleri için web sitemiz üzerindeki telefon ve adres ile e mail bilgilerimizi Kullanabilirler. Firmamız Güneştepe Mah. 1. Emre Sok. No:3 Osmangazi/ BURSA adresinde hizmet vermektedir.  Siz de firmamıza gelerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bursa Öğrenci Servis Taşıma

Bursa Yıldız Tur olarak sizlere en güvenli en dakik en konforlu en güler yüzlü hizmeti vermek isteriz. Referanslarımızı incelerseniz hatta referanslarımızla iletişim kurarsanız  sizin için en iyi hizmet vereceğimiz kanaatine siz de ulaşacaksınız. Bursa Yıldız Tur bünyesindeki Şoförler ve araçlarıyla göz kamaştırmaktadır. Eğitim düzeyi yüksek personeli sizlerin tüm sorularınıza cevap verecek düzeydedir. Ayrıca Kurumsal destek  personelimiz de servis güzargah ve servis saatleri hakkında bilgiler ile  görevli personeller hakkında bilgiler verecektir.  Bursa Okul Öğrenci servis taşıma hizmeti veren firmamız güler yüzlü hizmet anlayışıyla  öğrencilerin  mutlu bir şekilde konforlu seyahat ile okullarına ulaşmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Bursa Yıldız Tur ailesi olarak biz de bu sorumluluğun  farkındayız.  info@bursayildiztur.com e-Mail adresinden ya da web sitemizdeki iletişim formunu  kullanarak bize isteklerinizi iletebilirsiniz. Ya da  0536 842 43 59 ,0543 301 16 28 telefonlarından bizden randevu alarak öğrenci servis taşıma hizmetleri hakkında bilgi paylaşımı yapabiliriz. Bursa Yıldız Tur Önce Güvenlik demektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 905368424359
× Destek Hattı