Bursa Servis Taşımacılığı

Bursa yıldız tur olarak yıllardan beri Bursa’da servis hizmeti vermekteyiz.  Her türlü servis ihtiyacınızda firmamızı tercih edebilirsiniz. Bursa Yıldız Tur olarak öncelikle personel servis taşımacılında çok güzel hizmetler  vermekteyiz. Personel servis taşıma hizmetinde deneyimli kadromuz ve profesyonel kurumsal hizmet anlayışımızı siz de yakından görme imkanına sahipsiniz. Bizimle iletişime geçerek personelinizin araçlarımızla  belli duraklardan alınarak iş yerinize sevkinizi sağlamaktayız.  Bu  anlamda  web sitemizdeki iletişim numaralarını kullanmanız yeterli olacaktır. Servis taşımacılığı için araçlarımız son derece modern ve yeni bir şekilde hizmet vermektedir. Bursa Servis Taşımacılığı yapan firmamız sizlere gayet uygun ekonomik çözümler sunmaktadır. Bunun için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bursa Servis Taşımacılığı

Birbirinden yeni gelişmiş teknolojileri kullanarak yıllardan beri Bursa merkez olmak üzere tüm ilçelerde servis taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Personel servis taşımacılığı ,öğrenci servis taşımacılığı ve turizm taşımacılık gibi alanlarda hizmetler vermekteyiz.  Personelinizin sorunsuz bir şekilde fabrikanıza ya da iş yerinize zamanında ulaşım hizmetini en güzel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bursa Yıldız Tur olarak sizlere en kaliteli en ekonomik kurumsal hizmeti sunuyoruz. Peronel servis taşımacılığı başta olmak üzere  Turizm seyahat ve öğrenci okul servisi gibi alanlarda bizden hizmet alabilirsiniz. Bursa Servis Taşımacılığı adresinden bizlere ulaşıp firmamız hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizlerle tanışmamız için bize bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Hemen bizi arayın ve biz de hizmetlerimiz hakkında sizlere  en iyi açıklayıcı bilgileri verelim. Profesyonel servis taşımacılığının en güzel bir şekilde Bursa’da yerine getirilmesi  için firmamıza gelmeniz ya da telefon etmeniz yeterli olacaktır.

Hizmet sınıflarımız arasında Personel taşımacılığı,Okul öğrenci servisi taşımacılığı ve turizm seyahat taşımacılığı en önde gelen hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Bursa Servis Taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız sizlere en iyi en doğru hizmeti verecektir. Bunun için referanslarımızı incelemeniz yeterli olacağı gibi bire bir görüşme taleplerinizi de sizi ziyaret ederek gerçekleştirmekteyiz.

Güneştepe Mah. 1. Emre Sok.No:3 Osmangazi/BURSA ya da info@bursayildiztur.com e mail adresinden bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi  0536 842 43 59 —- 0543 301 16 28 telefon numaralarından da firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 905368424359
× Destek Hattı