Bursa Yıldız Tur Olarak Personel Taşımacılığı Sektöründe Hizmet Gösteren Firmamızda

Bütün araçlarımızın periyodik bakımları kontrolümüzdedir.

Bütün Şoförlerimiz Psikoteknik değerlendirme testinden geçmiş olması ve ilk yardım bilgisinin yeteri kadar olmasına da azami özen gösterilmektedir.

Mesleğinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, Bursa  trafiğini çok iyi bilen profesyonel ekibimiz sayesinde, çalışanlarınız iş yerinizde olması gereken saatte huzur ve güven içinde ulaşırlar.

Güvenlik Önlemleri Nasıl Alınır?
Personel servisi hizmetinde anlaşma sağlandıktan sonrası uygulamalar büyük önem taşımaktadır. Biz Bursa Yıldız Tur olarak bu konuda kesinlikle taviz vermiyoruz. Öncelikli olarak aldığımız tedbirler ; sigortadan geçmektedir. Servis araçlarının kasko, trafik sigortası gibi zorunlu sigortaların haricinde “ferdi kaza koltuk sigortası” yaptırarak, tüm çalışanları araç içerisinde ayrı ayrı kişi başı teminatlı olmak üzere sigortalıyoruz.
Bu sigortanın önemi hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; olası bir kaza durumunda araç içerisinde yaralanan personelin istenilen özel hastanede tedavi altına alınması ve bu tedavi sonucunda doğabilecek tüm masrafları sigorta şirketinin karşılıyor olması büyük bir kolaylığı beraberinde getiriyor. Aynı zaman da firmamız özel S.O.S ambülans şirketi ile anlaşmalı olup, tüm hafif ve ağır vakkalara anında müdahale ediliyor.
Bu güvenlik öneminin yanı sıra araçlarımızda tüm ilk yardım, yangın söndürme tüpü gibi acil ihtiyaçların çözümüne yönelik tüm kullanılacak araçlar eksiksiz bulundurulduğu gibi geçerlilik tarihleri de sürekli kontrol altındadır.
Araçlarının tümünün bakımları günlük olarak kontrol edilmekte ve muayeneleri gün geçirilmeden yaptırılmaktadır. Yapılan bakım çalışmaları yetkili servisler tarafından yapılarak gerekli formlara doldurulmak suretiyle, kayıt altına alınmaktadır. Kısacası biz Bursa Yıldız Tur olarak can taşıdığımızı biliyoruz!

Hemen Arayın 905368424359
× Destek Hattı