Bursa Öğrenci Servisi Taşıma

Bursa Öğrenci Servisi Taşıma hizmetlerinde Bursa Yıldız Turu tercih edebilirsiniz. Öğrenci servis taşımacılığında referanslarımız olan okullarla iletişime geçerek verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu anlamda Öğrencilerin ve velilerin gönül rahatlığı ile tüm emniyet tedbirleri alınarak okullarına   ulaşım hizmetini vermekteyiz. Tam olarak profesyonel kadromuz öğrenci psikolojisini göz önünde bulundurarak Nazik bir şekilde hem öğrencilerin hem de velilerin beğenisini kazanmaktadır. Bursa Öğrenci servis taşımacılığı konusunda hizmet verdiğimiz refranslarımızı sizinle paylaşabiliriz. Güneştepe Mah. 1. Emre Sok. No: 3 Osmangazi/ BURSA  adresinde bulunan ofisimizi ziyaret edebileceğiniz gibi, bize telefon etmeniz durumunda sizleri ziyaret edebiliriz. Bursa’da mevcut olan pek çok özel ve devlet okulunun servis hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Bu anlamda öncelikle öğrencilerimizin güvenliği olmaktadır. kendilerine güvenli bir ulaşımın yanında  konforun da  göz önünde bulundurularak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Öğrenci servislerinde alanında uzman şoförlerimiz öğrencilere karşı son derece nazik davranıp kaliteyi güveni en önde tutmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımları zamanında tüm ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Öncelikle  öğrencilerin düzenli bir şekilde okullarına götürülüp okul bittikten sonra tekrar evlerine zamanında  konforlu bir şekilde  ulaşımı sağlanmaktadır.

Bursa Yıldız Tur olarak öğrencilerin güvenliği en çok önem verdiğimiz konudur. Bu anlamda araç takip sistemi ve araçlarımızın muayeneleri yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bursa Yıldız Tur Başta Bursa Merkez olmak üzere osmangazi ,Nilüfer,Yıldırım gibi merkez ve çevre ilçelerde hizmet göstermektedir.

Bursa Öğrenci Servisi Taşıma hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle sitemiz üzerindeki telefonlardan ya da adresimize gelerek hizmetlerimiz hakkında doyurucu bilgiye sahip olabilirsiniz. Bursa yıldız Tur ailesi olarak sizleri ofisimize bekleriz.  Öğrenci servisi taşımacılığı sorumluluk gerektiren bir hizmet olduğundan bu sorumluluk bilinciyle sizlere hizmet vermeye  hazırız. Bursa Öğrenci Servisi Taşıma hizmeti verene firmamız yıllardan beri kazandığı tecrübeyle her geçen yıl  servislerine yenilerini eklemektedir. Hemen siz de bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Gerek personel taşımacılığı gerekse turizm taşımacılığı gibi alanlarla birlikte Bursa Öğrenci Servisi Taşıma hizmetlerinde de öncü bir firma  olma yolunda her geçen gün ilerlemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın 905368424359
× Destek Hattı